Kes me oleme?

Onoored on kristlastest noored, kelle vaimulikuks koduks on Oleviste kogudus. Üheskoos võtame osa koguduse tegevustest ning teostame ka mitmesuguseid tegevusi alustades iganädalastest noorteõhtutest ja ristiusku tutvustavate kursustest kodugruppide ja laagriteni välja.

Tegutseme selle nimel, et kõik Oleviste noored saaksid kogu eluks Jumalaga tõeliselt lähedaseks ning et kõik Tallinna noored võiksid kogeda elavat Jumalat.

See on meie koosviibimiste ja ürituste aluseks. Me tahame anda endast parima selleks, et aidata inimestel leida oma identiteet Jumalas. Meid motiveerib sama armastus, millega Jeesus meid on armastanud.

Kui sa oled noor, kes ei ole leidnud enda elule eesmärki või ei ole veel selle küsimusega lähemalt tegelenud, siis meie sooviks on sind sellel teekonnal aidata.

Kogudusse tulemiseks ei pea sa olema kristlane. Sa oled oodatud nii Oleviste koguduse kui ka noorte üritustele sellisena nagu sa oled. Kui sa tahad rohkem informatsiooni, siis tutvu kodugruppide ja Alfa või Beeta kursustega.