SUVELAAGER 2022

11.-15. juuli Voore puhkekeskuses

Mis on suvelaagris läbiv teema?

Laagri läbiv teema on “ühtsus”. Lahkhelide ja muude arusaamatuste keskel, mis on maailmas täna nii sagedased juhtuma, on raske jääda ühtseks ja kokkuhoidvaks. Laagris keskendume sõprussuhete loomisele ja hoidmisele, Jumalaga suhte arendamisele ning loomulikult teeme kõigi laagrilistega palju ühtseid ja ägedaid tegevusi.

Kes on laagrisse oodatud?

Laagrisse on oodatud Oleviste noored, nende sõbrad ja tuttavad ning kõik kes igatsevad Jumalat kogeda! Karta pole vaja, inimesed on sõbralikud ja piiblisalme peast lugema ei pea ega muud seesugust. Anname oma parima, et tunneksid end hubaselt ja loodame, et see laager muudab Su elu heas mõttes.

Ei tea, mida laagrist oodata?

Laagripäevi sisustavad seminarid, töötoad, sport ning muu põnev. Spordiprogrammis on midagi igaühele – nii neile, kes eriti tihti dresse selga ei tõmba kui ka tõelistele sportlastele. Laagris peetakse eriteemalisi seminare, mille eesmärk on avardada silmaringi ning elavdada arutelusid seoses laagri teemaga ning kristlusega laiemalt.

Kogudusena tahame jagada isekeskis ka oma erialaseid oskusi ja talente ning sestap oleme laagrites alati korraldanud ka töötubasid. Nii saab iga laagriline arendada oskusi midagi oma kätega luua või parandada. Et igaüks leiaks laagrist uusi sõpru-tuttavaid, jagame osalejad sportmängude ja grupiarutelude jaoks meeskondadesse. See pakub võimalusi arendada tiimitööd ning saada tuttavaks oma grupikaaslastega.

Laagriõhtutel on jumalateenistused, kus koguneme kõigi laagrilistega, võtame kokku päevategevused, kuulame jutlust ja laulame üheskoos Jumalale. Soovi korral saab tulla eestpalvele ehk palvetada kellegagi koos, et kogeda Jumalat ning leida lahendusi probleemidele tervise, suhete, sõltuvustest vabanemisega vms.

Kui tunned, et tahad rääkida kellegagi tõsistel teemadel, siis on laagris kohal kogenud kristlased, mentorid, kes sind alati ära kuulavad, palvetavad su eest ning toetavad hea nõuandega.

Pärast teenistusi on laagriõhtutel võimalus veeta mõnusalt aega oma uute sõpradega. Õhtute juurde käib loomulikult saun ja hubane lõkke ääres grillimine. Ühel laagri päeval toimub ka äge talendiõhtu, millest iga laagriline osa võib võtta.

Kui see kõik tundus huvitav, siis registreeri end laagrisse siin

Hetkel on registreerunud 117 osalejat.

Registreerimine on suletud!

Osalustasu

Osalustasu sisaldab laagri programmi viiel päeval ja kõiki toidukordasid.

Registreerimine kestab 8. juulini – osalustasu 75€

Alates 3 inimest ühest perest (leibkond) üks inimene 50€.

Telgis ööbimine tasuta. Kämpingus/majas lisandub voodikoha tasu 5€ öö.

Registreerumine jõustub peale registreerimisvormi ja osalustasu laekumist Oleviste noortekassasse!

Tasuda saab Meeta Morozov’i kontole EE442200221064149045 (Swedbank). Selgitusse kirjuta “suvelaager” ja oma nimi.

Kui saad laagris osaleda ainult teatud päevadel, siis kirjuta osalustasu asjus Meeta Morozovile meta.morozov@gmail.com või telefonil 56624509.

Transport

Bussis on kohad täis. Kui pole võimalust tulla laagrisse enda autoga, siis võta julgelt ühendust Inga Morozoviga (tel 58502065 või ingamorozov6@gmail.com) ja leiame koos lahenduse.

Kõik, kes on kinnitanud, et nad tulevad bussiga peaksid kogunema 11.juulil Balti jaama vastas olevas Nunne tänava bussitaskus alates kella 08.30-st. Buss väljub kell 9.00. Palume koguneda varakult, et kõik jõuaksid oma pagasi ära panna ning bussi siseneda. Probleemide või küsimuste korral võite helistada numbril 58502065.

Buss peatub Google Mapsi järgi vaadates siin – https://goo.gl/maps/RHsfjNhCdySAhd388

Autodega tulijatele võib sisestada aadressiks Voore puhkekeskus, Saare vald, Jõgevamaa. Muude transpordiga seotud küsimuste puhul võib ühendust võtta Inga Morozoviga. E-post: ingamorozov6@gmail.com. Telefoninumber: 58502065.

Kaasa paki:

  • telk, madrats, magamiskott (neile, kellel voodikoht, pole vaja)
  • soojad riided, ujumis- ja spordiriided, jalanõud
  • hügieenitarbed, (sääsetõrje soovi korral)
  • Piibel (kui on)
  • soovi korral märkmik, pastakas märkmete tegemiseks

Juhul, kui sul on veel küsimusi võid võtta ühendust laagrijuhiga:

Marcus Zujev
zujev.marcus@gmail.com
56216162