Mevo

Onoored LIVEs

Onoortel on aastatepikkune traditsioon teha ühistest sündmustest LIVE videoedastusi internetti. Noorteõhtute salvestusi võib hooaegade kaupa näha nt Bambuseris, aga ka Youtubes. Viimasel ajal on see komme olnud varjusurmas, sest 480p kvaliteedis viletsa heli ja pildiga striimide tegemine polnud lõpuks enam vaeva väärt, kuid HD kvaliteet tundus hirmus kallis ja keeruline. Mõned eeskujulikud pioneerid jätkasid ülekandeid oma kaugelasuvatele sõpradele läbi telefoni ja uskuge või mitte, Jumal kasutas isegi seda!

MEVO on lahendus

Julgelt 2 aastat on onoorte meeskond plaaninud parema videotehnika muretsemist, kuid häid lahendusi on raske leida. Nüüd on meil võimalus teha HD ülekanded nii kiiresti ja lihtsalt, et igaüks saaks ilma suurema vaevata sellega hakkama. Umbes kuu aega tagasi tuli Livestream välja spetsiaalselt Facebook Live jaoks mõeldud kaameraga MEVO. See on esimene toimiv ühemehelahendus kvalitseetse videopildi edastamiseks. MEVOt saab reaalajas juhtida iga Apple IOS seadmega ning tulemus jätab mulje, nagu filmiks korraga 2 või 3 kaamerat.

See on ka esimene taskukohane lahendus Onoorte üritustest HD ülekannete tegemiseks, sest kaamera ise maksab USA turul vaid $399. Otse tootjalt tellides tuleb hinnaks pärast saatmiskulude ja käibemaksu lisandumist umbes 600€.

Paneme rahad ja südamed kokku, et võiksime ühiselt jõuda kõigi oma lähedal ja kaugel asuvate sõpradeni ning teha Jeesuse nimi kuulsaks!

Toetada saab ülekandega
MEETA MOROZOV EE442200221064149045           Selgitus: MEVO

mevo_kogumine3-001-png-001

625 €

Kogutud 600 € eesmärgist

104% Complete104%

10

toetajat