Onoortele uus iMac!

Suur-suur aitäh Taevaisale
ja kõigile annetajatele!

 

Milleks uus?

Kes näitab igal noortekal laulusõnu ja videoid? Kes tuunib ilusaks onoorte ürituste fotod? Kes renderdab need ägedad videod? Ja seda juba 8 aastat järjest? Õige! Onoorte iMac.

iMac on teeninud onoori juba aastast 2011. Ta on teinud seda laitmatult ning vaevalt leidub meil masinat, mis sama intensiivses kasutuses sama kaua oleks vastu pidanud. Ühe arvuti kohta kõlab see ikka väga uhkelt.

Sellest hoolimata tuleb tunnistada, et praeguse iMaci vanus tuletab ennast viimasel ajal üha sagedamini meelde. Aasta tagasi lõppes Mac OS tugi (st mõningaid programme ei saa enam uuendada) ja aeg-ajalt tuleb teda kiirel hetkel järele oodata. Samuti käib videote töötlemine talle juba kergelt üle jõu.

Sestap jõudsimegi otsusele, et vajame onoorte tegevusteks uut arvutit.

Milleks iMac?

Mac või PC, sellest vaidlusest ei pääse. Lähtusime lõpuks peamiselt kahest argumendist. Onoored kasutavad juba aastaid esitlustarkvara ProPresenter, mis on välja töötatud Apple seadmete jaoks. Selle PC versioon läheks maksma 399€ ja PC ning Android rakendused on kasutajate hulgas mitmete probleemide poolest kuulsad.

Teiseks on praegune iMac end kuhjaga ära tasunud ja tunneme end selle valiku juures kindlalt.

Tänu Jumalale ja kõigile teile, saamegi selle unistuse nüüd teoks teha!

3093 €

Kogutud 3078 € eesmärgist

100% Complete100%

112

toetajat