Algab Noorte Alfa kursus

Alfa kursus on kaasaja populaarseim ristiusu põhitõdesid tutvustav kursus, mille on läbinud 29 miljonit inimest üle kogu maailma. Kursus kestab 3 kuud ja algab Oleviste kirikus 22. jaanuaril 2018.

Mis toimub Alfa kursusel?

Alfa on võimalus uurida kristliku usu põhitõdesid sõbralikus, kõigile avatud ja sundimatus õhkkonnas.

Kaasakiskuv ning kaasaegne 15 loengust koosnev kursus kristluse alg- ja põhitõdedest. Alguse saanud Londoni Holy Trinity Brompton kogudusest Inglismaal ning loengud põhinevad Piiblil ja Nicky Gumbeli raamatul “Elu küsimused”. Iga õhtu juurde kuuluvad:

  • Söök ja suhtlemine
  • Loeng ja videod kristliku elu teemadel
  • Arutelu gruppides kuuldu üle, võimalus küsida “raskeid” küsimusi

Noorte Alfa lahutamatu osa on 2-päevane väljasõit ning kursus lõpeb Oleviste kiriku ekskursiooni ja diplomite jagamisega. Kursusega võib vabalt liituda igal ajal.

See on koht, kus luua uusi tutvusi, kuulda teiste noorte mõtteid elulistel teemadel ning saada vastused küsimustele:

  • Kes on Kristus ja miks ta suri?
  • Miks ja kuidas lugeda Piiblit?
  • Miks ja kuidas palvetada?
  • Kes on Püha Vaim?
  • Kas Jumal tervendab ka tänapäeval?
  • Miks kogudus?

Tule ise ja võta sõber kaasa!

Sul ei pea olema eelnevaid teadmisi ega kokkupuuteid kristlusega. Alfa on mõeldud täiesti tavalistele inimestele. Tule täpselt sellisena nagu sa oled. See on suurepärane võimalus leida vastuseid elu kõige tähtsamatele küsimustele!

Kursus on tasuta.

Koht: Oleviste kiriku Maarja kabel (sissepääs kiriku hoovipoolsest uksest)
Aeg: Esmaspäeviti kell 18.30-20.30

Registreeru kursusele *
* Kursusega soovitame liituda esimese nelja korra jooksul. Alati võib tulla ka kuulama üksikuid loenguid. Tunnistuse saavad kõik osalejad, kes on käinud kohal vähemalt pooltel kordadel.

Algab Noorte Alfa kursus

Alfa kursus on kaasaja populaarseim ristiusu põhitõdesid tutvustav kursus, mille on läbinud 29 miljonit inimest üle kogu maail...

Loe edasi →

Vaata Alfa loenguid Youtube’s!

Alates eelmisest hooajast on Alfa kursuse loenguid võimalik järele vaadata Youtube’s. Enam ei pea jääma ilma loengutest...

Loe edasi →

Koguduse jaaniõhtu

Sellel aastal on Oleviste noored võtnud kätte ning aitavad korraldada koguduse jaaniõhtut. Oleviste koguduse jaaniõhtu toimub ...

Loe edasi →