Seminarid ja töötoad

Neljapäeval ja laupäeval on suvelaagris võimalus osa võtta järgmistest seminaridest ja töötubadest.

Seminare ja töötubasid lisandub jooksvalt juurde.

Seminarid

Elu plaan – Juko-Mart Kõlar

Elu valikud ja valemid. Kas elu on juhitud või planeeritud? Kuidas minu elu ja minu valikud puudutavad mind ja inimesi, kes mind ümbritsevad? Millal tuleb teha ära kõik õiged valikud ning kuidas neid teha? – Sellest kõigest räägib suvelaagris lähemalt Kultuuriministeeriumi muusikanõunik, SA ERSO nõukogu esimees, muusikaettevõtluse lektor, ettevõtja, tõlkija, kristlasest abikaasa ning nelja lapse isa Juko-Mart Kõlar

Abielueelsed suhted – Hanna & Veljo Kaptein

Veljo ja Hanna proovivad oma seminaris vastata Piibli valguses järgmistele küsimustele: Mida ütleb Piibel abielueelsete suhete kohta? Kuidas tunda ära õiget inimest?  Kuidas olla õige inimene?  Kuidas läheneda ja teha esimesi samme suhte suunas? Kellelt nõu küsida? Kui kaugele (lähedale) võib minna? Miks on truudus tähtis enne abielu? Kellelt nõu küsida? Kas ja kui palju eksponeerida abielueeseid suhteid internetis?

Veljo ja Hanna on olnud abielus 14 aastat ja nende peres kasvab 5 last: Saara, Benjamin, Johannes, Naomi ja Luukas. Veljo on olnud sõjaväes kaplan, koolis usuõpetaja ja viimased 15 aastat noortepastor Oleviste koguduses; elukutselt teoloog. Hanna on elukutselt psühholoog, töötanud koolis psühholoogina.

Ajaloo puudutus – Aldur Vunk

Põnev seminar, kus arutatakse, kuidas on kristlus ja Eestimaa omavahel seotud. Kuidas on ristisõjad ja palverännakud, müüdid ja tegelikkus meie maa kristlikku ajalugu kujundanud. – Seminaripidajaks on ajaloolane ja õpetaja, Pärnu muuseumi juhataja, kristlasest abikaasa ja üheksa lapse isa Aldur Vunk.

Piibel kaanest kaaneni – Kaupo Kant

Kuidas Piiblit lugeda ja millest see üldse räägib? Kas ja kui palju Piibel puutub üldse minusse ja kas meile on antud käsk lugeda Piiblit? Kuidas armastada Jumalat ja Piiblit? – Seminari viib läbi Asbury Teoloogilises Seminaris (USA) l MDiv (magistrikraad pastoraalteoloogias) ja ThM (magistrikraad missioloogias) omandanud abikaasa ja kolme poja isa Kaupo Kant.

Ülistus ja Jumala rahvas – Margit Prantsus

Seminaris räägitakse Jumala rahvast – millised on erinevused meie ja juutide vahel, kes on Jumala rahvas ja kuidas nad peaksid ülistama ning lähemalt ka ülistusest – mis on ülistus, kuidas, ja millal seda tehakse ja kellel selleks õigus on. -Seminaripidajaks ülistaja, muusik, raamatu “Minu Iisrael” autor Margit Prantsus.

Töötoad

NB! Registreerimine toimub kohapeal!

Töötoad toimuvad neljapäeval kell 17.00 – 17.50 ja 18.00 – 18.50 ning laupäeval 16.00 – 16.50, 17.00 – 17.50 ja 18.00 – 18.50.

Ujumine 2.0 – Vilja Ruuda

Sulle, kes armastad ujuda ja tahaksid oma oskusi järgmisele tasemele viia. Kogenud ujumistreener jagab näpunäiteid, kuidas kiiremini vees edasi liikuda. NB! Toimub vaid N 17.08

Slackline tasakaalumaailma – Jass Reemann

Paar posti või puud, selle vahel pingsalt tasakaalulint. Üks samm teise järel ning oledki astunud uude TASAKAALUMAAILMA. Kiirematel õppijatel võimalik õppida lihtsamaid trikke. NB! Toimub vaid N 17.08

Esmaabi Punase Risti silmade läbi

Esmaabi õigel ajal õige tehnika võib päästa elu – kas sul on kõik oskused juba olemas ja kuidas kriisiolukorras mitte närvi kaotada? NB! Toimub vaid L 19.08

Grafiti kui kunstistiil – Madli Liiva

Grafiti on loo rääkimine läbi värvide ja kujundite. Kus lood põimuvad ning ristuvad, olles eraldi aga samas osa ühest tervikust. NB! Toimub vaid L 19.08

Nahakunst – Lisandra Türkson

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas saab ühest nahatükist kaunis aksessuaar? Tule ja proovi, kuidas valmivad nahast asjad päriselt! PS! Sobib ka väga hästi poistele!

Looduslikud näomaskid – Mare Sadam

Looduslike vahenditega kodus tehtavad näomaskid, mille maitse on sama hea, kui mõju Su nahale. Fantaasia on vaid piiriks.

Food Art – Vivian Tamm

Toit kui kunstistiil – kuidas kaunist silmailu pakkuvaid puuviljavaagnaid ja erinevaid figuure disainida. Tule ja avarda oma fantaasiat!

Live streamimine – Joel Saaremäe ja Avo Telling

Kuidas Mevo seadmega kiirelt ja lihtsalt live streamida – selle ülesehitus, juhtimine ning vead.

Bändi õpituba – Madis Kivisild

Tule ja proovi midagi täiesti uut! Võid olla laulja, klahvimängija, kitarrist või trummar või lausa mitu rolli korraga. Kui sul on eelnev muusikaline kogemus, siis innustame proovima uusi rolle!