SUVELAAGER 2017

17.-20. augustini Marja Talus Valgamaal

kavand_suvelaager2017kodulehtv2-01

#regamine #laagrilised #ristimine #seminarid&töötoad #kava

Sellel suvel toimub Oleviste noortelaager PUUTETUNDLIK 17.-20. augustini Marja talus Valgamaal!

Puutetundlik?

Tead seda lugu väikesest poisist, kes üritab akna taga olevat lindu näpu abil suurendada?
Küllap mõtled sinagi sõna “puutetundlik” kuuldes esimesena just mõnele tehnikavidinale. Sõrme ja ekraani abil saavutatava puutetundlikkuse omandamisel oleme olnud edukad. Liigagi. Kogu maailm on meile kättesaadav ja ometi tunneme puudust lähedusest ja tajume üksindust.
Laagris proovime nutitelefonid unustada ja vaadata sügavamale. Jumal on loonud inimese tundlikuks. Tema igatsus on puudutada meid oma armastusega, millel on jõud muuta meie elu täiesti uueks.
Kuidas olla kättesaadav Jumala puudutusele ja vastata Tema kutsele? Milliste asjade suhtes ei peaks tundlik olema? Kuidas olla puutetundlik suhtluses teiste inimestega? Suvelaagris otsime koos vastuseid nendele küsimustele!

Kes on laagrisse oodatud?

Laagrisse on oodatud Oleviste noored ja nende sõbrad-tuttavad. Karta pole vaja, inimesed on sõbralikud ja piiblisalme peast lugema ei pea ega muud seesugust. Anname oma parima, et tunneksid end hubaselt ja loodame, et see laager muudab Su elu heas mõttes.

Ei tea, mida laagrist oodata?

Laagripäevi sisustavad seminarid, töötoad, grupiajad, sport ning muu põnev. Spordiprogrammis on midagi igaühele – ka need, kes eriti tihti dresse selga ei tõmba, saavad kaasa lüüa. Laagris peetakse eriteemalisi seminare, mille eesmärk on avardada silmaringi ning elavdada arutelusid seoses laagri teemaga ning kristlusega laiemalt.
Kogudusena tahame jagada isekeskis ka oma erialaseid oskusi ja talente ning sestap oleme laagrites alati korraldanud ka töötubasid. Nii saab iga laagriline arendada oskusi midagi oma kätega luua või parandada. Et igaüks leiaks laagrist uusi sõpru-tuttavaid, jagame osalejad umbes 10-liikmelistessse väikegruppidesse. Grupiaeg pakub võimalusi arendada meeskonnatööd, arutleda laagris toimuva üle ning tundma õppida oma grupikaaslasi.

Laagriõhtutel on jumalateenistused, kus noored jagavad isiklikke lugusid, kuidas Jumal on nende elu muutnud ja mõjutanud. Ühtlasi kuulame jutlust ja laulame üheskoos Jumalale. Soovi korral saab tulla eestpalvele ehk palvetada kellegagi koos, et kogeda Jumalat ning leida lahendusi probleemidele tervise, suhete, sõltuvustest vabanemisega vms.
Pärast teenistusi on laagriõhtutel kohvikuprogramm mõnusa muusikaga. Suveõhtute juurde käivad laagris ka saun ja lõke.

Kui see kõik tundus huvitav, siis registreeri end laagrisse siin

Registreerima

Osalustasu

Kuni laagrini on osalustasu 50€ ning kohapeal on tasu 60€.
Alates 3 last ühest perest on 1 inimene 40€.

Osalustasu  sisaldab laagri programmi neljal päeval ja kõiki toidukordasid.

Ööbimine on telgis!

Registreerumine jõustub peale registreerimisvormi ja osalustasu laekumist Oleviste noortekassasse!

Tasuda saab Meeta Morozovi kontole EE442200221064149045 (Swedbank). Selgitusse kirjuta “suvelaager” ja oma nimi.

Kaasa paki:

  • sõber – see on kõige olulisem!
  • telk, madrats ja magamiskott
  • ujumis- ja spordiriided, saunarätik
  • ilmastikukindlad riided ja jalanõud
  • soojemad riided õhtuks
  • Piibel (kui on)
  • hügieenitarbed
  • sularaha õhtuse kohviku jaoks